Maya LernerProduktový viceprezident senior
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Som unesená ako sú zmyslu plným spôsobom prepojení užívatelia na MyHeritage a vôbec všetkým čo sa deje okolo toho. End of quote.
Maya vedie produktový management spoločnosti MyHeritage a jej stratégiu a tak zabezpečuje, že naše produkty sú nielen výkonné ale aj pútavé a užívateľsky príjemné.

Priniesla so sebou do MyHeritage desaťročné skúsenosti v oblasti manažmentu spotrebiteľských produktov, ktoré získala v práci vo veľkých spoločnostiach ako I-play (predtým Oberon Media), Sears, EatWith a posledne v Playtika. ako odborníčka v tomto odbore prednáša na tému interaktívneho dizajnu produktov na IDC Herzliya, jej vlastnej alma mater, kde tam absolvovala s titulom BA v informatike. Maya je tiež držiteľom titulu Master of Public Administration (MPA) z Cornell University.

Maya bola vždy fascinovaná genealógiou a ale ešte viac od doby keď sa natočil dokument o jej vlastnej rodinnej histórii v roku 2007. Maya tiež rada fotografuje a varí a tak kombinuje tieto záľuby aj s písaním rodinnej kuchárky, v ktorej zdieľa príbehy a recepty od jej starých rodičov z ich rodinnej pekárne.