Neta Langer LevitanVýkonný riaditeľ pre ľudské zdroje
background
Previous page Next page
Beginning of quote:Vďaka nášmu výnimočnému talentu, pôsobivým produktom, špičkovej technológii a kultúre, ktorá uprednostňuje ľudí, je MyHeritage takým úžasným miestom na prácu. Som veľmi hrdý na to, že som toho súčasťou. End of quote.
Neta, náš výkonný riaditeľ pre ľudské zdroje, dohliada na všetky aspekty ľudských zdrojov v MyHeritage so zameraním na rozvoj talentov, firemnú kultúru a vedenie.

Za posledných 23 rokov zastávala Neta množstvo vedúcich pozícií v oblasti ľudských zdrojov v rôznych odvetviach a spoločnostiach vrátane Glasshouse Technologies, Amdocs a naposledy ako senior viceprezident ľudských zdrojov v 888 Holdings. Neta študovala sociálne správanie na univerzite Bar Ilan a manažment a organizačné správanie na univerzite Lahav, Tel Aviv.

Počas svojej kariéry ako líderka ľudských zdrojov v globálnych technologických spoločnostiach Neta zvládla organizačné transformácie, fúzie a akvizície a mentorovala lídrov, pričom podporovala prevádzkovú dokonalosť a angažovanosť talentov. Neta je zanietená pre podporu excelentnosti a posilnenie postavenia ľudí a komunít k úspechu. Verí, že dáta a technológie sú kľúčovými faktormi úspechu v moderne vyspelých organizáciách.

Neta je hosťujúcou lektorkou v programe MA pre organizačný rozvoj v Peresovom akademickom centre, a aby nasledovala svoje srdce, Neta sa dobrovoľne angažuje rôznymi spôsobmi so zameraním na posilnenie sebavedomia mladých žien, ich profesionálnych schopností a zamestnateľnosti. Spoločne s tímom ľudských zdrojov sa Neta zaviazala vytvárať prostredie, ktoré inšpiruje a prináša z ľudí to najlepšie. Jej poslaním je podporovať obchodné ciele a zároveň zabezpečiť, aby MyHeritage bolo tým najlepším miestom na prácu a bolo pripravené na svetlú budúcnosť.

Neta je šťastne vydatá za Alona a spolu sú hrdými rodičmi troch detí. Vo svojom voľnom čase sa venuje interiérovému dizajnu a gurmánskemu pečeniu.