Smadar LeviChief Financial Officer
background
Previous page Next page
Beginning of quote:MyHeritage does things differently, and I love the challenge of thinking outside the box, daily. End of quote.
Ako ekonomická riaditeľka spoločnosti pani Smadar využíva v MyHeritage viac ako 17 rokov skúseností pri zavádzaní efektívnych činností v oblasti financií a účtovníctva v rôznych oblastiach vrátane technologických, priemyselných a obchodných spoločností ako aj u veľkých holdingových spoločností.

Pred vstupom do spoločnosti MyHeritage bola Smadar viceprezidentom pre financie v spoločnosti MediaMind, kde zohrávala kľúčovú úlohu pri realizácii úspešnej akvizície spoločnosti MediaMind od spoločnosti DG FastChannel a vedúcej IPO spoločnosti v spoločnosti Nasdaq. Smadar navyše viedla tím 40 pracovníkov v 12 celosvetových pobočkách.

V popredných účtovných firmách Ernst & Young a Arthur Andersen pomáhala Smadar pri poskytovaní usmernení a odborných znalostí pri prehodnocovaní a audite štvrťročných a ročných finančných správ a pri určovaní stratégií vhodného riešenia potenciálneho rizika. Poskytovala tiež často konzultácie v oblasti účtovníctva a daňových záležitostí.

Smadar má titul B.A. v účtovníctve a MBA v oblasti financií a účtovníctva. Vo svojom voľnom čase Smadar a jej manžel sa venuje hlavne svojimi dvojčatám Je zdatnou potápačkou, ponorila sa už pri mnohých najväčších podvodných útesoch na svete.